нові методи та підходи в лікуванні та турботі про хворих дітей

ФЕСТИВАЛЬ РАДОСТІ

Фестивалі Радості - це ініціатива громадянина Швеції Бенгта Нільсена (Bengt Nilsson), явони проводяться вже протягом більше 15 років, і головними учасниками є онкохворі діти з різних країн.

       Фестивалі передбачають створення ефекту «сімейного кола», неповторної атмосфери близькості, довіри, щастя і свята, що дає дітям потужний заряд позитивної енергії та інтересу до життя і вдихає в них нові сили для боротьби з їх страшною хворобою.

 

       Всі Фестивалі проводяться при повному сприянні та підтримці керівництва країн Євросоюзу і НАТО, приватних компаній і виробників, широкому висвітленні в засобах масової інформації, гарантованому забезпеченні всього необхідного медичного та батьківського супроводу.

 

       Фестиваль, який був проведений в Києві в вересні 2018 року, вводить нові підходи до лікування і піклування про онкохворих дітей і проводиться як один з етапів великої програми, яка включає в себе також організацію наукових конференцій по боротьбі з онкозахворюваннями, участь в технічному забезпеченні для обладнання спеціалізованих діагностичних лабораторій.

 

       Фестивалі Радості будуть проводитися в Україні щорічно, а також передбачається розширювати географію їх учасників і, за сприяння Євросоюзу та ООН, забезпечити в них учать представників Німеччини, Фінляндії, Естонії, Норвегії, Латвії, Польщі, Ірландії, Ізраїлю, Білорусі, Швеції та інших зацікавлених країн.

 

       Для кожного Фестивалю Радості формується пул партнерів, які беруть участь в його організації і проведенні. Це дає їм безцінну можливість зробити свій внесок в одужання дітей, встановити нові контакти на рівні організаторів фестивалів, отримати потужний іміджевий ресурс від участі в масштабному міжнародному заході.

 

       Ми пропонуємо вам увійти до складу партнерів Фестивалю Радості в Україні і взяти посильну участь в його організації і проведенні в нашій країні.

 

Email: thefuture.fund2016@gmail.com

Юридична адреса: Україна, 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 41

Голова Правління

Коршунова Ганна Степанівна

Тел.: +38 (050) 180 10 02

 

ФЕСТИВАЛЬ РАДОСТІ